7. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie


Witajcie Kochani! W czwartek miałam przyjemność znaleźć się na w Krakowie na  7.Festiwalu Muzyki Filmowej, który rozpoczął się tego dnia i potrwa do niedzieli:) 25-28.09.2014.  W hali ocynkowni ArcelorMittal Poland odbył się pokaz filmu Kon-Tiki: Dalekomorska Wyprawa a muzykę do filmu wykonała na żywo orkiestra Sinfonietta Cracovia pod batutą berlińskiego dyrygenta Christiana Shumanna. Było to dla mnie wspaniałe widowisko, dzięki muzyce wykonywanej “tu i teraz” czułam się jakbym sama brała udział w wyprawie przez ocean.  żałuje ,że z przyjaciółką miałyśmy bilety tylko na ten dzień, w przyszłym roku, na czas trwania festiwalu przenoszę się do Krakowa:)  Wczorajszy dzień festiwalu był chyba jednak najfajniejszy!:) Dwa koncert: alterFMF: GameOn gdzie można było usłyszeć na żywo muzykę z gier takich jak:

Ari Pulkkinen – Angry Birds: Main Theme
Garry Schyman – Bioshock Infinite: Lutece Dances
Garry Schyman – Bioshock Infinite: String Quartet
Jeff Kurtenacker – Wildstar: Our Perception of Beauty: Drusera’s Theme
Koji Kondo – The Legend of Zelda: Ocarina of Time: Zelda’s Lullaby
Neal Acree – World of Warcraft: Mists of Pandaria: The Golden Lotus
Russell Brower – World of Warcraft: Wrath of the Lich King: Totems of the Grizzlemaw
Jason Hayes – Diablo 2: Medley

oraz 007. The Best of James Bond  gdzie prezentowane były piosenki z kultowej serii James Bond w aranżacji symfonicznej oraz w wykonaniu polskich gwiazd rozrywki. Od Goldfinger, GoldenEye do Skyfall:D

Uważam ,że to naprawdę wspaniałe przedsięwzięcie i zachęcam każdego do udziału:) Była to już siódma edycja festiwalu na ósmej na pewno będę!:)

Przede wszystkim chciałabym gorąco podziękować mojej Przyjaciółce, dzięki której mogłam być na koncercie i spędzić rewelacyjny dzień w “obecnym czasie”:)

A teraz trochę niewydarzonych zdjęć z festiwalu i całej wyprawy do Krakowa:)IMG_4337IMG_4412IMG_4387IMG_4405IMG_4404IMG_4370IMG_4374IMG_4358IMG_4399IMG_4403IMG_4364IMG_4415IMG_4394IMG_4423

A jakby ktoś był zainteresowany stylówką;D

Komin- Zara

Kurtka- Guess

Torebka- Zara

Sweterek- Zara

Spodenki- Sheinside

Buty- Stylowebuty.pl