Coraz bliżej….


Witajcie! Święta zbliżają sie małymi kroczkami, wczoraj rozpoczęliśmy Adwent, wiec jeszcze tylko cztery tygodnie:) mam dla Was ciekawy pomysł na świąteczne ozdoby, ale nie tylko, bo to od Was zależy jaka tematykę wybierzecie:D Kupić można wszystko ,ale chyba nic tak nie cieszy jak możliwość zrobienia czegoś samemu:) mnie daje ogromną satysfakcję własnoręczne wykonanie, a jeszcze gdy jest efekt! Po prostu pełnia szczęścia! No to zaczynamy! Macie pełną dowolność w tym czego użyjecie do wykonania waszych ozdób, wypisze tylko to co jest niezbędne:)

Potrzebujecie:
– średniej grubości sznurek
– małe drewniane spinacze
– karteczki, bądź etykietki
– gwiazdki, kolorowy papier, zdjęcia, obrazki, pocztówki, markery, flamastry itp.
– klej i nożyczki
IMG_7673
Wybieramy miejsce na ścianie gdzie będzie wisiała nasza ozdoba, wbijamy dwie pinezki a następnie przywiązujemy do nich sznurek:) na pinezki naklejamy ozdobny papier aby wszystko wyglądało estetycznie:)
IMG_7674
Wycinamy kilka karteczek tego samego rozmiaru, bądź korzystamy z gotowych, i przywiązujemy do nich sznureczki, następnie ozdabiamy je w dowolny sposób:)
IMG_7834IMG_7837IMG_7836IMG_7838
Ozdobione karteczki przyczepiamy spinaczami do sznurka i gotowe! To naprawdę szybki sposób na udekorowanie wnętrza, po Świętach planuje w miejsca ozdobnych karteczek poprzyczepiać zdjęcia! Będzie równie pięknie:)Miłej zabawy!:)IMG_7834