Prezenty, prezenciki<3


Witajcie! Święta już za tydzień, a mnie nareszcie udało się znaleźć prezenty dla wszystkich członków mojej rodziny:) uwielbiam dostawać prezenty (kto nie lubi) ale dawanie ich i przy tym sprawianie radości bliskim jest chyba najlepszym uczuciem na świecie:) czasami małe, a cieszy:) u mnie w tym roku, dość pokaźna ilośc prezentów:p także pod choinką na pewno nie będzie pusto, a ja cały dzisiejszy wieczór spędziłam na ich pakowaniu:) choinkę z reguły mamy niezbyt ozdobną raczej stonowanà, dlatego w kolorystyce papieru do pakowania prezentów trochę poszalałam:)
IMG_0062
IMG_0060
W tym roku Etam sponsoruje nasze prezenty gwiazdkowe:D <żart> ale udało mi sie tam dostać przepiękne i przesłodkie rzeczy:)
Kolorowo i radośnie!:)
IMG_0063
IMG_0053IMG_0057
IMG_0066
IMG_0064
I jeszcz coś na rozgrzanie! Czyli jak sobie umilić pochmurny i deszczowy dzień! Pyszna herbata z sokiem malinowym lub miodem  i plasterkami cytryny i pomarańczy! Mniam! Duża dawka witamin i pozytywnej energii! Polecam:) ❤ liczyłam ,że ta boska mikstura postawi mnie dziś na nogi, ale niestety chyba coraz bardziej mnie rozkłada:(( miejmy nadziejej ,że jutro cudownie wyzdrowieje:):*  Dobrej nocy Kochani!!:*IMG_0015
IMG_0016