Gdańsk i Happy Planner


Kochani!! Przepraszam ,źe musieliście czekać!;) ten Nowy Rok rozpoczęłam bardzo aktywnie i po prostu brakowało mi czasu, żeby porządnie zając się blogiem:) jako, że to pierwszy post w 2015 roku, jeszcze raz życzę wszystkim udanego roku i dużo miłości!<3 ale nie o tym dziś:) miałam pisać o postanowieniach noworocznych ale jako takich nigdy nie robię, więc bez sensu,  zmiany wprowadzam z dnia na dzień, nie zastanawiając się nad tym zbytnio, inaczej mój mózg wszystko wypiera i traktuje jak przymus i wtedy porażka gwarantowana:DIMG_1627 Dlatego masz pomysł? Zacznij go realizować od razu, zwlekanie do jakiegoś wyjątkowego momentu, nie jest potrzebne:) no dobrze! dlatego ja jeszcze przed Nowy Rokiem postanowiłam lepiej zorganizować swój czas, stad zainwestowałam w cudowny kalendarz! Happy Planner! I dziś będzie właśnie o nim, plus trochę zdjeć z Gdańska ,ale tematy połączone gdyż projektantki kalendarza są właśnie z Gdańska:) Cudowny kalendarz stworzony przez kobiety dla kobiet!
Happy Planer moim zdaniem mobilizuje ,żeby planować i lepiej zarządzać swoim czasem. Piękny kalendarz w którym łączysz pożyteczne z przyjemnym, gdyż w tym kandarzu można zaplanować nie tylko ważne wydarzenia czy zaznaczyć obowiązki, znajdziecie tu tez miejsce na planowanie codziennych przyjemności, zrobienia czegoś dla zdrowia a także nauczycie się dziękować, bo przy każdym dniu jest specjalna rubryczka na wpisanie tego za co dzisiaj dziękujesz! Moim zdaniem to bardzo istotne aby każdego dnia zwracać uwagę na takie rzeczy, o których w natłoku obowiązków zapominamy:) nie wiam jak was, ale mnie to uszczęśliwia!:) Jżeli panowie czytacie ten post, proszę nie czujcie się, źle, może jest skierowany bardziej do kobiet, ale za to macie już pomysł na prezent dla waszych kobiet!:) Hmmm ogólnie kalendarz to średni pomysł; na prezent, ale taki kalendarz!:) ja jestem przeszczęśliwa:) no dobrze, ale wracają do tematu,kalendarz jest duży, to fakt i może trudno zabrać go do każdej torebki, ale do tych dużych, prawdziwie kobiecych, spokojnie się zmieści:))
IMG_1630IMG_1626
Z tym kalendarzem zaplanujecie swój idealny dziś, codzienne rytuały, najważniejsze cele na 2015 dotyczące: duszy, rozwoju, twórczości, relacji z ludźmi:) a nawet sporządzicie plan finansowy. Ponadto każdego dnia kalendarz serwuje Ci motywującą sentencje, a na każda porę roku, przewiduje 10 obowiązkowych rzeczy do wykonania:) tylko polecać:)
IMG_1632IMG_1631IMG_1625
Fajnym pomysłem jest również stawianie sobie na każdy miesiąc jakiegoś celu i dążenie do jego zrealizowania:) wszystko opisuje sie w kalendarzu:) nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć:) można tylko zachwalać, cena takiego kalendarza jest dość wysoka, w porównaniu do tych dostępnych w sklepach bo ok. 119zl , ale moim zdaniem warto wydać, bo jak już sie skusicie zapłacić tyle za kalendarz to potem nawet szkoda rzucić go w kąt i nie używać, a dodatkowo naprawdę lepiej sie zorganizujcie:) takie moje zdanie:)
To teraz jeszcze trochę zdjeć z Gdańska, nie ma nowej stylizacji, nie mam aż tylu płaszczy na zimę:D ale przynajmniej tło zachwca:) buziaki!!
Zapomniałabym! Możecie dostać kalendarz tutaj–> KUP HAPPY PLANNER A także polubić na fb Madama na fb
IMG_1385IMG_1393IMG_1297IMG_1286IMG_1324IMG_1314IMG_1318IMG_1339IMG_1344IMG_1304
Odnośnie jeszcze Happy Plannera chciałam wrzucić więcej zdjeć abyście mogli dokładnie zobaczy co oferuje, ale niestety większość już wypełniłam, a jeśli mój idealny dzień ma sie spełnić to narazie musi pozostać tajemnią:)…. Chociaż jak sie na tym dłużej zastanawiam to może im więcej osób o nim wiec tym łatwiej będzie go zrealizować? 😀 musze nad tym jeszcze pomysleć, haha:) buziaki miłego wieczoru!IMG_1261
To na koniec jeszcze rzeźba Neptuna zbudowana z klocków Lego!!!<3  no cała fontanna w sumie:)