Teatr


Witajcie!
Ufff, po bardzo absorbującym czasie:) szykuję się na jeszcze bardziej wymagający okres, ale grunt to energia i pozytywne nastawienie!:) a ja pomimo iż często padnięta, dawno nie byłam tak szczęśliwa:) Ale dzisiaj o czymś innym.
Marzenia!! Sądzicie ,że się spełniają? ja uważam ,że nie. Trzeba samemu zawalczyć, zapracować, czasami zaryzykować a wtedy droga do sukcesu i spełniania marzenia gwarantowana!:) To ja kiedyś baaardzo chciałam zostać aktorką;D W sumie od dziecka, ale mi przeszło, w momencie gdy miałam szanse naprawdę rozwinąć się w tym kierunku. Na jakiś czas całkowicie się od tego odcięłam, a teraz wróciłam i z takim sentymentem kończę co zaczęłam i teraz chyba naprawdę umiem się tym tak lekko cieszyć:)
Ostatnio mieliśmy egzamin ze scen wierszem:) Przygotowaliśmy “Fantazego” Juliusza Słowackiego w reżyserii wspaniałego aktora Teatru Śląskiego Romana Michalskiego. Przyznaję ,że to był dla mnie wspaniały czas, bo w tym teatrze człowiek czuje się naprawdę jak w domu. Oto zdjęcia z naszej próby generalnej zrobione przez fotografa Mariusza Partykę:) u mnie kilka jego zdjęć, ze mną w roli głównej, natomiast jeśli chcecie zerknąć na resztę zdjęć ze spektaklu zapraszam na blog Mariusza http://www.mariuszpartyka.wordpress.com –>Fantazy
IMG_3061

fantazy-0428

fantazy-0187

fantazy-0415fantazy-0469fantazy-0473fantazy-0495
I tutaj chciałam bardzo podziękować wszystkim osobom z mojego roku! Byli bardzo wyrozumiali jak zawalałam próby i spędziłam z nimi świetny czas! Teraz przed nami dyplom!:)
A tutaj trochę moich fotek:) fotorelacja musi być!
IMG_2929IMG_2930IMG_2878
Kochani! Miłego sobotniego popołudnia:):***