Niedziela pełna inspiracji<3


Dzisiaj taki inspirujący dzień! Nie wiem, czy to pogoda czy fakt ,że spędziłam te niedzielę bardzo miło:) Nasunęły mi się pewne refleksje, a propos jak zwykle podejścia do życia. Okey.. prawda jest taka ,że byłam dziś w kinie na KOPCIUSZKU i….jak zwykle po takim filmie mam czterokrotnie bardziej niepoprawne podejście dożycia, w porównaniu do wyznaczonych standardów:) ale może to dobrze, bo tak jest lepiej! Film był rewelacyjny! Płakałam, śmiałam się, a nawet płacząc uśmiechałam, bo tak myślę, czemu życie nie miałoby być bają? Każdy przeżył jakiś koszmar, złe chwile, ale może każdy koszmar oddziela jedną bajkę naszego życia od drugiej?:)Kto wie:) Pozytywne myślenie i odpowiednie podejście to moim zdaniem podstawa dobrego samopoczucia i chyba szczęścia:) Ostatnio spotyka mnie bardzo dużo radości i uważam, że to właśnie dzięki dobremu podejściu. I tak, w dodatku uważam ,że warto być dobrym, nie naiwnym, ale dobrym:) Bo niestety jak się źle postępuje wobec innych, to nawet pozytywne myślenie nie pomoże, to zawsze wróci. Tak! Karma wraca! I nie jest to moje życiowe motto, ale to co dajemy od siebie innym, w jakimś stopniu zawsze do nas wróci. Dlatego zgodnie ze słowami dobrej wróżki z dzisiejszego filmu “w życiu trzeba być odważnym i dobrym”, zaryzykuje i przetestuje:):)
<3<3<3IMG_3556IMG_3553
Sałatka: szpinak, kiełki, awokado, pomidorki koktajlowe, oliwa i przyprawy:)
Smoothie: szpinak, jabłko, banan! (bez cukru czy miodu, bana to najlepszy słodzik)
Śniadanko: jogurt, żurawina, mielone siemię lniane, dobra kaloria mix z melasą i jabłuszko:)
IMG_3554IMG_3555IMG_3558
Wyżej już tylko wersja do pracy:) smoothie: pomarańcza, gruszka, banan! <3<3<3IMG_3583IMG_3584IMG_3590IMG_3588IMG_3591IMG_3586
Sałatka: roszpunka, rukola, kiełki, suszone pomidory, wędzony łosoś, jajko, oliwa, przyprawy:)
Smoothie: banan, gruszka, zielona herbata, cynamon.
Aaa! Jest jeszcze bezglutenowa babeczka z karmelizowanym jabłkiem, ale na nią przepis w następnym poście:):)
IMG_3608IMG_3606IMG_3607IMG_3604IMG_3603
Sałatka: roszpunka, mango, awokado, ser camembert, wędzony łosoś, oliwa, słonecznik ❤
Smoothie: mango, banan! ❤
IMG_3683IMG_3681IMG_3682
Smoothie: zielona herbata, mango, banan, gruszka Mam nadzieję ,że trochę Was zainspirowałam do przygotowywania sobie codziennie pysznych posiłków:) Naprawdę warto! wiecie co jecie a mnie gotowanie z rana daje kopa na resztę dnia:)