Dlaczego warto biegać!:)


Cześć! Wiosna pełną parą! Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa bo z przyjemnością mogę biegać nawet wieczorami. Nie ma nic lepszego niż bieganie na świeżym powietrzu, żadna bieżnia się nie umywa:) Ostatnio stawiam na długie dystanse (jak na mnie), maratonu nie przebiegnę, ale zawsze to coś, chociaż może kiedyś podejmę się tego wyzwania! Póki co, 10 km w zupełności mi wystarcza. Sport to zdrowie, dlatego polecam każdemu:) Jasne, mnie też czasami łapie leń, w zasadzie każdego dnia, jak szykuję się do biegu, walczę z moim mózgiem, który mówi: oooo nie… wczoraj tyle przebiegłaś, dziś max 3 km. Ale wychodzę z mieszkania, zaczynam biec i po pierwszym kilometrze, podczas którego kilka razy stwierdzam ,że to nie ten dzień i jestem zmęczona i mam ochotę wrócić do domu – jest lepiej!! 😀 Dlatego walczymy, nie poddajemy się! Dziś w radiu też pół dnia mówili o bieganiu i nie ma nic lepszego na spalenie zbędnego tłuszczyku od biegania!:)
10 powodów dla których warto biegać!
1. Lepsze samopoczucie – podczas biegu wytwarzają się w naszym organizmie endorfiny! Bieganie, zamiast czekolady? Jestem na tak! 🙂
2. Bieganie to sposób na wszystkie problemy! Po porządnym wysiłku na każdy problem patrzy się trzeźwo i z większym dystansem.
3. Spalamy tłuszczyk! Najlepszy sposób na świetną sylwetkę!
4. Można poznać miłość swojego życia!:) oj tak, wiem co mówię;p wiecie park, parki i te sprawy:D
5. Codzienne bieganie organizuje życie! Naprawdę, każdy roztrzepaniec, zacznie planować swój każdy dzień:)
6. Biegając można oderwać się od rzeczywistości, a gdy dodamy do biegu ulubioną muzykę płynącą z słuchawek ❤ kombinacja idealna!
7. Wyrabiamy sobie kondycje, wzmacniamy organizm i poprawiamy krążenie oraz odporność! Same plusy:)
8. Każdy pokonany kilometr to satysfakcja i kolejny sukces na naszym koncie! O tak, bieganie dodaje wiary w swoje możliwości:)
9. Ćwiczymy nie tylko mięśnie ale i wytrwałość i determinacje!
10. Biegnąc i dając z siebie wszystko uśmiechamy się, a przez to wysyłamy do wszystkich wokół pozytywne wibracje! No to! Gotowi! Do startu! Start!!!!
DSC06331DSC06324DSC06305DSC06341DSC06330
Jacket – Guess
Shirt – Zara
Pants – Calzedonia
Sneakers – Stylowebuty.pl
Bag – Zara