Jaskiniowym ludkom, mówimy NIE!


Cześć! Burzowy poranek, a ja nadal stoję kiepsko z czasem. Z samego rana włączyłam fajny kawałek i tak jakoś zamiast energią naładował mnie refleksjami:) dobra power też jest! 😀 ale dziś nie będzie ani modnie, ani kulinarnie:)
Ponieważ przechodzę kolejny intensywny okres w moim życiu, i nie mam tutaj na myśli sesji, chociaż fakt, że właśnie trwa podbija dodatkowo adrenalinę.
Wczoraj uświadomiłam sobie, coś o czym zawsze wiedziałam, zawsze miałam w głowie, ale czasami człowiek po prostu zapomina o takich podstawowych kwestiach. Potem jest zdziwienie, czemu tak się dzieje, a następnie olśnienie… no tak!
Każdy z nas w pewnym momencie zaczyna mieć oczekiwania co do niektórych osób, czy to przyjaciół, partnera, albo po prostu względem ludzi którzy nas otaczają, czasami nawet obcych. To się dzieje mimo woli, gdzieś w naszej podświadomości. Chyba nie ma w tym nic złego, bo to naturalne, ale czasami może też być deprymujące, bo nic nie idzie w kierunku naszych oczekiwań.
Ja znów zaczęłam być zaskakiwana przez życie i to tak bardzo, bardzo pozytywnie. Dlatego też poruszam ten temat. Jakiś czas temu, miałam podobnie, non stop coś się działo, potem zrobiło się normalnie, a teraz znowu! Zastanawiałam się, skąd, jak, czemu?` A potem skojarzyłam fakty i wszystko jasne. 😀
Ostatnio jak osiągnęłam pewien pułap zadowolenia z życia i satysfakcji, przestałam o to zupełnie dbać, bo było zrobiło się, tym sposobem, zjechałam do fajnej normalności, która dość szybko zaczęła mnie nudzić… I nagle, kiedy, podjęłam kilka decyzji, które w jakiś sposób uskrzydliły mnie, wszystko wróciło, życie znowu zaczęło mnie zaskakiwać, często przez osoby z mojego otoczenia:)
Jak mamy w sobie energię i motywacje to tylko takich ludzi przyciągamy. Zresztą już o tym kiedyś pisałam nastawienie, nastawienie i jeszcze raz odpowiednie zastawienie:) Nie ma nic złego w myśleniu, że tak po prostu będzie:) Jak mamy takie wewnętrzne szczere przeświadczenie to tak się po prostu dzieje, aaa i słuchajcie! Apel! Wyjdźcie ze swoich ciepłych i przytulnych jaskiń! Warto ryzykować! Widzę wielu ludzi, którzy żyją ” a to do niczego nie prowadzi, jedynie do życiowego marazmu. U jednych i tak przyjedzie taki moment kiedy nie wytrzymają i zaryzykują, niestety u drugich to nigdy nie nastąpi, a to dość przykre, bo bojąc się ryzyka i odpowiedzialności, ciężko cokolwiek w życiu zrobić, a co dopiero zbudować.
A wracając do ludzi i naszych oczekiwań, jak macie oko do ludzi, a ja mam! (nie mówię, że się nigdy nie zawiodłam, rozczarowałam, ale moja zasada: Zawiodłeś się = pozwoliłeś na to, twoja wina, więc bierz lekcje na barki i następnym razem lepiej zadbaj o swoje szczęście) Więc jak masz oko do ludzi, to otaczaj się tymi dobrymi, fajnym (Ci gorsi z czasem i tak się wykruszą), sam/sama dbaj o swoje szczęście, nikt Ci tego nie da, nie uszczęśliwi cię. Jeśli sam ze sobą będziesz szczęśliwy, wtedy dopiero inne osoby, będą mogły dać coś od siebie i po prostu dopełnić czarę szczęścia:)
BUzaiki!!!! I moc pozytywnej energii na ten pochmurny dzień! Trzymajcie za mnie kciuki niedługo wracam!!! Z ogromem nowości, będzie zaskakująco! Naprawdę! :***IMG_6258IMG_6318 Selfie, żeby nie było żyje! i mam sie dobrze:) Może jeszcze dziś relacja z First Real z Abstrachuje.TV i Gillette! <3;*