Sydney part 1


Cześć, będzie krótko, ale kolorowo! Dziś walczę ze zmianą czasu, dlatego wstałam o 9 (mimio nieprzespanej nocy) i wytrzymałam bez senu cały dzień:) mam godzinę 22 i liczę, że w koncu zasnę i wyśpię się spokojnie do rana:) oby! Dziś dużo spacerowałam, jako że Australia to duże odległości, jedna ulica potrafii czasem dać w kość, ale nie narzekam-lubię chodzić, a tutaj wszędzie jest tak pięknie:p do CBD wybrałam się już samochodem ze znajomym,  w zasadzie zrobiliśmy tylko taki objazdowy trip, gdy zatrzymałam się, żeby zeobić spokojnie zdjecia, okazało się, że zarówno telefon jak i power bank, padły;( spokojnie! Jutro będę miała na to więcej czasu:)  

   
Na zdjęciach powyżej Anzac Bridge. Opowiem o nim wiecej kiedyś:) teraz zapisuje, żebym pamietała nazwę:p bardzo ładny, a z niego  cudowny widok na CBD!  

   

Oczywicie dopiero teraz się zorientowałam, że nakręciłam wiecej snapów, niż zrobiłam użytecznych, czytaj–> dobrej jakości zdjeć, ale trudno:) spróbuje dodać filmik:)  

 
Może uda mi się go dodać:)  zobaczymy! Jutro chcę sobie zrobić wycieczkę krajoznawczą, dlatego popłynę do centrum promem! Od rana obstawiam Draling Harbour:) postaram się dostarczyć dużo nowych zdjeć i wezmę ze sobą aparat, nie będzie wtedy zastrzeżeń co do jakości:)  

    
 Przyznam szczerze, że każdy z tych widoków jest dla mnie niesamowity, trochę nadal nie mogę uwierzyć, że tutaj jestem:) naprawdę, dziś jechałam w samochodzie, kręciłam sanpki, robiłam zdjecia i praktycznie słowa z siebie nie wydusiłam, miasto robi ogromne wrażenie, a jest to zarazem spełnienie moich marzeń, wiec efekt podwójny. Teraz zobaczymy jak będzie mi się tutaj żyło:)   


póki co powiem tak, teraz wszystkie moje własne motywacje, które będąc w Polsce wykorzystalam i którymi potem Was zasypywałam, będę musiała wprowadzić tutaj od nowa:) jest to głównie sprawdzian dla mnie samej:) zabrzmialo groźnie, aż mi serce mocniej zabiło:)
buziki! jak będę miała jutro siłę i czas:) również coś przygotuje! pozdrawim i milego popoludnia! a sobie dobranoc:) <selfie musi być>