Coldplay

Processed with VSCO with g3 preset

Hej! Od zeszłego roku grudzień kojarzy mi się z koncertami! Rok temu: Ed Sheeran, Rudimental, Vance Joy, Taylor Swift! W tym Flume i przed wczoraj Coldplay!

Processed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 preset

Miałam nadrobić zaległości w postach i dopiero wrzucić relacje z koncertu, ale nie mogłam się doczekać. Dlatego ta dam! Oto jestem! Processed with VSCO with c1 preset

Processed with VSCO with c1 preset

Koncert rozpoczął się, że tak powiem z grubej rury! Oprócz dobrej muzyki, zespół zadbał o prawdziwe show! Po pierwszej piosence masa fajerwerków. (kurcze właśnie się zorientowałam, że mój pakiet wordpress nie przewiduje dodawania filmów… ) ale może uda mi się dodać linki do mojego instagrama!:D Okay, więc koncert rozpoczął się mnie więcej tak

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js
Zapomniałam, że legalnie mogę wykorzystać moje filmiki z instagarma:)
Początek nieziemski! Z reguły człowiek nastawia się na jakieś konfetti na sam koniec. A tutaj od razu fajerwerki, potem dwa razy konfetti w trakcie koncertu, balony i na sam koniec fajerwerki dwa razy!

Processed with VSCO with g3 preset230e635c-5152-4776-83e2-df3972dd10c5

Co prawda marzyłam o bilecie z miejscówką na płycie, niestety nie udało mi się go dostać:( Zadowoliłam się jakimś średnim miejscem – ostatecznie, nie żałuje! nigdy w życiu nie udałoby mi się zrobić takich fajnych zdjęć będąc na płycie:) Balony to była jedna z fajniejszych atrakcji!

Powyżej jeden z moich ulubionych kawałków czyli Paradise!!

Koncert był zorganizowany idealnie, tak, że tej organizacji, nie byłam w stanie w żaden sposób wyłapać. Wszystko wynikało z siebie,  było płynne, zsynchronizowane i zrobione tak, jak zespołowi w duszy grało. Podczas takich imprez bardzo łatwo da się wyłapać takie rzeczy, tutaj nic.. tylko cieszenie się chwilą.  Już na samym początku Chris zapowiedział, że to będzie najlepszy  koncert podsumowujący całą trasę koncertową, że będzie wyjątkowy i specjalny. Czy taki był? Nie wiem, nie byłam na żadnym innym, ale tutaj bawiłam się fenomenalnie, tym bardziej, że uwielbiam muzykę Coldplay. Nie jestem na pewno tak wierną fanką jak ludzie, którzy słuchają ich od 16 lat, ale kilka albumów mam juz za sobą. To tez było piękne, kiedy zespół podziękowałam właśnie tym najwierniejszym fanom. Oprócz gorących dwudziestek było bardzo dużo szalonych sześćdziesiątek! I to było wspaniałe!

Processed with VSCO with c1 preset

Processed with VSCO with c1 preset

Processed with VSCO with c1 preset

Koncert trwał 2 godziny 15 minut – uważam, że to długo, niektóre gwiazdy po 1,5 h schodzą ze sceny, tutaj mogliby grac bez końca! Jednym z ostatnich kwałków był najnowszy single Everglow

Film zamieszczony przez użytkownika Martyna Mirek (@martynamargaryna) 14 Gru, 2016 o 9:59 PST

Nie zwróciłam jakoś szczególnie uwagi na ten kawałek wcześniej, a to taka piękna ballada. ❤ Tak bliska mojemu sercu. ❤ Pamiętajmy o tym, że ludzie odchodzą – jedni przychodzą, drudzy odchodzą. Więc jeśli kogoś kochasz, powinieneś mu to powiedzieć. Takie banalne, a jak wielu ludzi przez to cierpi.

❤ Dzięki Coldplay z tę cudowną noc!! W moim ukochanym Sydney, moje ukochane piosenki, z moimi kochanymi znajomymi ❤