Sand & Sky Mask – hit czy kit?

Processed with VSCO with f2 preset

Cześć! Kilka miesięcy temu zaopatrzyłam się w bardzo rozreklamowaną w social-mediach maskę – Brilliant Skin – Sand & Sky.  Byłam bardzo ciekawa czy maska faktycznie działa, a ekscytacje podsycał fakt, że pochodzi z Australii  (tak nadal mnie to kręci) i jest całkowicie naturalna, vegan, nietestowana na zwierzętach, oraz nie zawiera parabenów.

Processed with VSCO with f2 preset

Kilka słów o tym magicznym australijskim produkcie!

Skład:

  • różowa glinka australijska z Zachodniej Australii – usuwa toksyny i zanieczyszcznia, wnika głęboko w skórę i pozostawia ją dokładnie oczyszczoną i bez świecenia
  • wyciąg z granatu – naturalnie pobudza produkcje kolagenu w skórze
  • mangustina z Darwin- zawiera ksantony – naturalne anytoksydanty które zmniejszają popękane naczynka i zapobiegają starzeniu się skóry, owoc naturalnie wlczy ze zmianami trądzikowymi oraz działa antybakteryjnie
  • śliwka kakadu – najbogatsza w witaminę c, stymujluje producję kolagenu oraz rozświetla cerę
  • oczar wirginijski z górskich obszaró Adelaidy ( po angielsku jest znacznie łatwiej – witch-hazel) – działa przeciw zapalnie i przeciwbakteryjnie. Zamyka pory, zminiejsz widoczność popękanychych naczynek oraz regeneruje zmęczoną skórę.
  •  wapno palców (finger lime) – z Nowej Poludniowej Walii – pobudza samoistną odbudowę komórek
  • Old Man Weed  – ze stanu Victoria – leczy i koi podrażnioną skórę
  • Orzechy macadamia – pochodzące z Queensland bogate w dobre tłuszcze i kwasy, zawierają wiele wartości odżywczych które wspaniale działąją na zdrowy wygląd skóry
  • Bambus

Processed with VSCO with f2 preset

Koszt maski to AU$69 czyli w przeliczeniu na złotówki to około 190 złotych. Ja dostałam ją w promocji za $49 już z kosztami wysyłki co na warunki Australijskie jest  ceną do zaakceptowania. Obecnie sklep online oferuje promocje – 45%  czyli $38.44 co jest naprawe kuszącą propozycją! Wiec jeśli chcecie się skusić wskakujcie tutaj SHOP ONLINE.

Processed with VSCO with f2 preset

Pomimo iż wszystko wyglądało zachęcająco byłam lekko sceptycznie nastawiona po moich złych doświadczeniach z witaminowymi żelkami Sugar Bear Hair Sugar Bear Hair – hit czy kit?  – te same kolorki, wysztko wyglada, słodko, uroczo i musi działać na 100%.

Processed with VSCO with g3 preset

Wspomnę, że przed zakupem Sand & Sky używałam japońskiej maski z różowej glinki, jednka od momentu gdy zaczęłam używać mojego nowego nabytku pojawiły się natychmiastowe efekty. Zapach i konsystencja maski są bardzo przyjemne. Do produktu dołączony jest uroczy pędzelek więc aplikacja jest bardzo łatwa. Maskę nakładamy na twarz na ok 15-20 minut do pełnego wyschnięcia a następnie zmywamy ciepłą woda. Efekt widać zaraz po zastosowaniu, twarz jest rozświetlona i dogłębnie oczyszona, ale ja dopiero następnego dnia rano zobaczyłam pełny efekt. Moja skora twarzy była wyraźnie wygładzona i świeża. Zazywczaj używam maski zgodnie z zaleceniami co 2 dni, czasami rzadziej. Cały czas czuję, że moja twarz jest czysta i bardzo wygładzona, moja skóra nie nalezy do tych idealnych bez skazy – ale poprzez regulane uzywanie mask zaczęła się stabilizować.

Processed with VSCO with f2 preset

Produkt w 100% godny polecenia! Obecnie korzystam już z drugiego opakowania i po dłuższym uzywaniu produktu zauwazyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry.