Cliffs

Processed with VSCO with f2 preset

Dlaczego nie doceniamy poranków? Każdy wschód słońca to początek nowego dnia, który może nam przynieść dosłownie wszystko. Często słyszę, że ludzie popadają w rutynę, że nic nie jest w stanie ich zaskoczyć, są znudzeni swoim życiem.  Uważam, że rutyna jest następstwem dorosłego i odpowiedzialnego życia i nie ma w niej nic złego. Rutyna taka jak praca, szkoła, obowiązki trzymają nasze życie w ryzach i prowadzą do sukcesu.  Processed with VSCO with f2 preset

Żmudne, nudne, często deprymujące czynności, nie są niczym innym niż naszym osobistym wysiłkiem włożonym w osiągnięcie sukcesu. Ludzie często oceniają, patrząc tylko na owoce czyjejś ciężkiej pracy, nie myśląc w ogóle o tym ile czasu dana osoba musiała poświęcić aby dojść do takiego momentu.

Processed with VSCO with f2 preset

A cała wzmianka o rutynie odnosi się tylko do tego, że bez tej codziennej rutyny, przez miliony lat, nie wiem jak wyglądałby te klify, i czy byłby nazwane klifami, jaki miałby kształt, i czy mogłabym je teraz oglądać. Każdy najdrobniejszy kształt to zasługa monotonnie pracującej natury, i jakie są efekty?

Processed with VSCO with f2 preset

Efekt jest taki, że my  ludzie zachwycamy się tym co natura wypracowała. Moglibyśmy siedzieć i oglądać te skały godzinami i …. przynajmniej ja ni byłabym znudzona.

Processed with VSCO with f2 preset

Kiedy tracę motywacje, myślę o naturze. Jej wysiłek powoduje uśmiech na mojej twarzy, największą satysfakcję i wiele radości. Wtedy wiem, że warto, nawet jeśli czasami nie widzę końca i zastanawiam się nad sensem. Z reguły w takich momentach dzieje się coś przełomowego.

Processed with VSCO with c1 preset

Miłego oglądania zdjęć.

Processed with VSCO with c1 preset